Bevlogen, communicatief, (cultureel) ondernemend, innovatief
Stichting Grote Kerk Naarden (SGKN) is in 1993 opgericht. Voor een symbolisch bedrag verkreeg zij de Grote Kerk in erfpacht van de toenmalige Hervormde Gemeente Naarden en werd zij daarmee verantwoordelijk voor het monumentale kerkgebouw. De SGKN heeft als enige zeggenschap over de wijze waarop het gebouw onderhouden en geëxploiteerd wordt. Het beleid daarvoor wordt door het bestuur bepaald.
De belangrijkste taak van SGKN is het toegankelijk houden van de Grote Kerk:
Om de Grote Kerk in stand te kunnen houden is een gezonde financiering nodig. Deze financiering wordt momenteel gerealiseerd door de volgende (verhuur) activiteiten:
De exploitatie, verhuur en het onderhoud bepaalt voor het grootste deel de dagelijkse activiteiten van de SGKN. De SGKN bestaat uit een bestuur en een bureau. Het bestuur telt statutair vijf (onbezoldigde) leden. Zij worden voorgedragen en benoemd door de Kerkenraad van de Protestantse Gemeente, de kerkrentmeester van de Protestantse Gemeente, de Vereniging Vrienden van de Grote Kerk Naarden en het bestuur van de SGKN. Het bureau bestaat uit een klein aantal medewerkers. Het bestuur zoekt een directeur die de ingezette professionalisering van het bureau verder vormgeeft.
Als directeur van de SGKN geef je leiding aan een office manager (4 dagen), een producer (2 dagen), een administrateur (1,5 dagen) alsmede een medewerker op urenbasis. Je werkt met de voorzitter van het bestuur samen en houdt geregeld contact met de andere bestuursleden met betrekking tot de onderwerpen van hun portefeuille. Je coördineert het werk ‘op de werkvloer’ in verband met de exploitatie dat wordt gedaan door een team van vaste coördinatoren en vrijwilligers. Daarnaast is er een grote groep vrijwilligers die allerlei taken verricht, zoals in de zomermaanden de opvang en begeleiding van het toerisme in de kerk.
Als directeur ben je verder verantwoordelijk voor:
Boegbeeld Communicatief Snel schakelend Verbindend Bevlogen Innovatief Visie op cultureel erfgoed
Je bent het inspirerend gezicht naar buiten. Onderhoudt contacten met Ministeries, Rijksdienst, Provincie, Gemeente Gooise Meren, de Protestants Gemeente te Naarden en vrijwilligers. Je vindt het leuk om samen te werken met het bestuur om de doelen van de SGKN te bereiken. Door acquisitie weet je nieuwe klanten en events aan te trekken en je bent goed in het ontwikkelen van nieuwe ideeën en concepten. Je staat positief tegenover de, oorspronkelijke, kerkelijke functie van de Grote Kerk Naarden en bent op de hoogte van het werk van de Protestantse gemeente. Je beschikt bij voorkeur over een relevant netwerk van waaruit contacten met potentiële huurders gelegd kunnen worden. Je bent verbindend, tegelijk snel en alert, en in staat om de belangen van anderen te dienen zonder het eigen beleid en de doelstellingen van de SGKN uit het oog te verliezen.
Een baan in een stabiele, goed functionerende stichting met een betrokken bestuur en professionele ondersteuning. Een jaarcontract voor een functie van 28 tot 32 uur met zicht op een contract voor onbepaalde tijd. Een interessante, afwisselende, zelfstandige positie in een klein, professioneel team, veel contact met diverse mensen en partijen en natuurlijk betrokkenheid bij het mooiste monument van het Gooi!
De procedure is erop gericht de nieuwe Directeur voor 1 maart 2019 aan te stellen. De selectiegesprekken bij K+V vinden op 3 en 6 december aanstaande in Veenendaal plaats. Op 17 december vanaf 18.30 uur vinden de eindgesprekken bij de Stichting Grote Kerk Naarden plaats.
Ben je geïnteresseerd in deze functie? We verzoeken je voor 1 december te reageren door bij “reageer direct” je cv en motivatie te uploaden.
Je kunt je inhoudelijke vragen stellen aan Frank Snethlage, partner (06-5131 0178). Frank begeleidt deze opdracht.
Kandidaten die worden uitgenodigd wordt gevraagd een online persoonlijk profielmeting te maken.
Helaas, de inschrijftermijn voor deze vacature is verstreken, of wij hebben een geschikte kandidaat gevonden.